TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gepensioneerde CIA-agent Frank (Bruce Willis) is in RED 2 toch echt toe aan zijn rust. Samen met zijn vriendin Sarah (Mary-Louise Parker) wil hij vooral genieten van de vrijheid van het leven als pensionado.
Die rust is hem niet gegund. Bij een bezoekje aan de supermarkt loop Frank zijn oud-collega Marvin (John Malkovich) tegen het lijf. Die – niet geheel toevallige – ontmoeting is het begin van een nieuw avontuur voor Frank en zijn collega's van het RED-team.
In RED 2 trekken de RED-leden naar Europa. Daar gaan ze op zoek naar een verdwenen kernwapen.
Voor ze die bom kunnen vinden, moeten ze eerst de wetenschapper Bailey (Anthony Hopkins) zien op te sporen.
De actiekomedie RED 2 barst, net als zijn voorganger, haast uit zijn voegen van de topacteurs. Naast Willis, Malkovich, Parker en Hopkins maken ook Helen Mirren, David Thewlis en Catherine Zeta-Jones hun opwachting.
RED 2 is net als voorganger RED gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)