Film
Pensionado's staan hun mannetje
Redactie TVgids.nl
  ·  
De gepensioneerde CIA-agent Frank (Bruce Willis) is in RED 2 toch echt toe aan zijn rust. Samen met zijn vriendin Sarah (Mary-Louise Parker) wil hij vooral genieten van de vrijheid van het leven als pensionado.
RED 2
Die rust is hem niet gegund. Bij een bezoekje aan de supermarkt loop Frank zijn oud-collega Marvin (John Malkovich) tegen het lijf. Die – niet geheel toevallige – ontmoeting is het begin van een nieuw avontuur voor Frank en zijn collega's van het RED-team.
In RED 2 trekken de RED-leden naar Europa. Daar gaan ze op zoek naar een verdwenen kernwapen.
Voor ze die bom kunnen vinden, moeten ze eerst de wetenschapper Bailey (Anthony Hopkins) zien op te sporen.
Catherine Zeta-Jones
De actiekomedie RED 2 barst, net als zijn voorganger, haast uit zijn voegen van de topacteurs. Naast Willis, Malkovich, Parker en Hopkins maken ook Helen Mirren, David Thewlis en Catherine Zeta-Jones hun opwachting.
RED 2 is net als voorganger RED gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Dionne Stax is klaar voor een gloednieuw seizoen Van Onschatbare Waarde
Het zevende seizoen van Van Onschatbare Waarde opent met Lodewijk, die een fors bedrag wil ontvangen voor een zeventiende-eeuws schilderij. Misschien verkoopt hij het wel aan de nieuwe experts: de samenwerkende broers Sebastiaan en Roeland Kramer.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:00Dionne Stax en expert Bianca Frölich vertellen alles over nieuw seizoen Van Onschatbare Waarde
09:30De TV van gisteren: Chateau Meiland gaat weer flink over de tong
06:47Vanavond op TV: Keuringsdienst van waarde, Urk!, Fast & Furious 9
21:19Maarten van Rossem stopt toch wel bij De Slimste Mens
20:14Angela Schijf krijgt megaveel reacties op bekentenis over eetstoornis