TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Frank Moses (Bruce Willis) was ooit de beste in zijn vak. De gepensioneerde CIA-agent heeft nu een saai leventje in een nog saaiere buitenwijk. Het enige positieve in zijn bestaan is het contact met Sarah (Mary-Louise Parker), die hem helpt zijn pensioen te regelen.
Als zijn vroegere baas een aanslag pleegt op zijn leven, slaan Frank en Sarah samen op de vlucht. Al snel ontdekt Frank dat zijn baas niet alleen hem, maar ook zijn oude team wil ombrengen. Reden hiervoor is dat de oude rotten te veel over het reilen en zeilen van de Amerikaanse geheime dienst weten.
Frank is ergens wel blij met al dat gevaar: zo gebeurt er tenminste weer wat. Hij trommelt zijn oud-collega's op en als RED (Retired, Extremely Dangerous) gaan ze de strijd met hun belagers aan.
De actiekomedie RED is gebaseerd op de gelijknamige stripboeken van Warren Ellis en Cully Hamner. Bruce Willis is niet de enige filmster op leeftijd die een rol heeft in deze verfilming. Topacteurs als Morgan Freeman, John Malkovich, Helen Mirren en Richard Dreyfuss spelen Franks oud-collega's.
Mede dankzij die sterren werd de film een succes: wereldwijd bracht RED zo'n 200 miljoen dollar in het laatje. En de oudjes waren nog niet uitgespeeld: in 2013 verscheen RED 2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside