TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een soort Ik vertrek met thrillerelementen, dat is deze verfilming van de gelijknamige roman van Esther Verhoef.
Simone (Loes Haverkort) en haar man Eric (Marc van Eeuwen) zijn in Rendez-vous de vertrekkers. Ze emigreren naar Frankrijk.
Daar willen ze 'Le petit paradis', het huis dat Simone van haar moeder heeft geërfd, verbouwen tot een bed and breakfast. Dat wordt nog een hele kluif.
Het kleine paradijsje is helemaal niet zo paradijselijk. Er is geen elektriciteit, geen stromend water; het is, kortom, een enorme bouwval.
Naar klassiek Ik vertrek-recept hebben Simone en Eric van verbouwen eigenlijk weinig kaas gegeten. En Frans spreken ze ook al nauwelijks.
Maar gelukkig is daar de Nederlandse aannemer Peter (Peter Paul Muller). Hij woont al jaren in het dorpje en wil wel helpen met de verbouwing.
Dat is in Rendez-vous het begin van de echte ellende. Peter is namelijk niet zozeer van plan het stel te helpen: hij wil vooral zo veel mogelijk geld aan hen verdienen.
En dan zet Simone haar huwelijk ook nog eens op het spel door het met de Franse bouwvakker Michel (Pierre Boulanger) aan te leggen.
Van het boek van Esther Verhoef waarop deze film is gebaseerd werden ruim 325.00 exemplaren verkocht. Met ruim 130.000 bezoekers deel ook Rendez-vous het lang niet slecht, de veelal matige recensies doen daar niets aan af.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis