TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een soort Ik vertrek met thrillerelementen, dat is deze verfilming van de gelijknamige roman van Esther Verhoef.
Simone (Loes Haverkort) en haar man Eric (Marc van Eeuwen) zijn in Rendez-vous de vertrekkers. Ze emigreren naar Frankrijk.
Daar willen ze 'Le petit paradis', het huis dat Simone van haar moeder heeft geërfd, verbouwen tot een bed and breakfast. Dat wordt nog een hele kluif.
Het kleine paradijsje is helemaal niet zo paradijselijk. Er is geen elektriciteit, geen stromend water; het is, kortom, een enorme bouwval.
Naar klassiek Ik vertrek-recept hebben Simone en Eric van verbouwen eigenlijk weinig kaas gegeten. En Frans spreken ze ook al nauwelijks.
Maar gelukkig is daar de Nederlandse aannemer Peter (Peter Paul Muller). Hij woont al jaren in het dorpje en wil wel helpen met de verbouwing.
Dat is in Rendez-vous het begin van de echte ellende. Peter is namelijk niet zozeer van plan het stel te helpen: hij wil vooral zo veel mogelijk geld aan hen verdienen.
En dan zet Simone haar huwelijk ook nog eens op het spel door het met de Franse bouwvakker Michel (Pierre Boulanger) aan te leggen.
Van het boek van Esther Verhoef waarop deze film is gebaseerd werden ruim 325.00 exemplaren verkocht. Met ruim 130.000 bezoekers deel ook Rendez-vous het lang niet slecht, de veelal matige recensies doen daar niets aan af.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reรผnie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'