TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een soort Ik vertrek met thrillerelementen, dat is deze verfilming van de gelijknamige roman van Esther Verhoef.
Simone (Loes Haverkort) en haar man Eric (Marc van Eeuwen) zijn in Rendez-vous de vertrekkers. Ze emigreren naar Frankrijk.
Daar willen ze 'Le petit paradis', het huis dat Simone van haar moeder heeft geërfd, verbouwen tot een bed and breakfast. Dat wordt nog een hele kluif.
Het kleine paradijsje is helemaal niet zo paradijselijk. Er is geen elektriciteit, geen stromend water; het is, kortom, een enorme bouwval.
Naar klassiek Ik vertrek-recept hebben Simone en Eric van verbouwen eigenlijk weinig kaas gegeten. En Frans spreken ze ook al nauwelijks.
Maar gelukkig is daar de Nederlandse aannemer Peter (Peter Paul Muller). Hij woont al jaren in het dorpje en wil wel helpen met de verbouwing.
Dat is in Rendez-vous het begin van de echte ellende. Peter is namelijk niet zozeer van plan het stel te helpen: hij wil vooral zo veel mogelijk geld aan hen verdienen.
En dan zet Simone haar huwelijk ook nog eens op het spel door het met de Franse bouwvakker Michel (Pierre Boulanger) aan te leggen.
Van het boek van Esther Verhoef waarop deze film is gebaseerd werden ruim 325.00 exemplaren verkocht. Met ruim 130.000 bezoekers deel ook Rendez-vous het lang niet slecht, de veelal matige recensies doen daar niets aan af.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden