TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie zich zo'n orgaan niet kan veroorloven, kan fabrikant The Union in termijnen betalen. Mocht je dan nog steeds niet betalen, dan heb je een probleem.
Als je niet over de brug komt, krijg je de Repo Men van The Union achter je aan. Een soort deurwaarders die het kunstmatige orgaan terug komen halen.
Zij nemen geen halve maatregelen. Een Repo Man snijdt wanbetalers zonder pardon open en neemt het orgaan in kwestie doodleuk mee.
Remy (Jude Law) is zo'n Repo Man. Als zijn rikketik het begeeft, krijgt hij een kunsthart van de zaak. Remy en zijn vrouw (Carice van Houten) merken al snel dat zelfs voor Repo Men een orgaan van The Union niet gratis is.
Remy mist een paar betalingen en krijgt prompt collega Jake (Forest Whitaker) achter zich aan.
Hoewel zijn vrouw hem niet kan (of wil) helpen, staat Remy er niet alleen voor. Beth (Alice Braga) zit min of meer in hetzelfde schuitje.
Alleen heeft zij een lijf vol kunstorganen, maar nog wel haar eigen hart. Samen moeten ze Jake en zijn collega's van zich af zien te houden.
Repo Men is gebaseerd op het boek Repossession Mambo van Eric Garcia. Samen met Garrett Lerner bewerkte Garcia zijn boek tot filmscript.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'