TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie zich zo'n orgaan niet kan veroorloven, kan fabrikant The Union in termijnen betalen. Mocht je dan nog steeds niet betalen, dan heb je een probleem.
Als je niet over de brug komt, krijg je de Repo Men van The Union achter je aan. Een soort deurwaarders die het kunstmatige orgaan terug komen halen.
Zij nemen geen halve maatregelen. Een Repo Man snijdt wanbetalers zonder pardon open en neemt het orgaan in kwestie doodleuk mee.
Remy (Jude Law) is zo'n Repo Man. Als zijn rikketik het begeeft, krijgt hij een kunsthart van de zaak. Remy en zijn vrouw (Carice van Houten) merken al snel dat zelfs voor Repo Men een orgaan van The Union niet gratis is.
Remy mist een paar betalingen en krijgt prompt collega Jake (Forest Whitaker) achter zich aan.
Hoewel zijn vrouw hem niet kan (of wil) helpen, staat Remy er niet alleen voor. Beth (Alice Braga) zit min of meer in hetzelfde schuitje.
Alleen heeft zij een lijf vol kunstorganen, maar nog wel haar eigen hart. Samen moeten ze Jake en zijn collega's van zich af zien te houden.
Repo Men is gebaseerd op het boek Repossession Mambo van Eric Garcia. Samen met Garrett Lerner bewerkte Garcia zijn boek tot filmscript.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken