TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie zich zo'n orgaan niet kan veroorloven, kan fabrikant The Union in termijnen betalen. Mocht je dan nog steeds niet betalen, dan heb je een probleem.
Als je niet over de brug komt, krijg je de Repo Men van The Union achter je aan. Een soort deurwaarders die het kunstmatige orgaan terug komen halen.
Zij nemen geen halve maatregelen. Een Repo Man snijdt wanbetalers zonder pardon open en neemt het orgaan in kwestie doodleuk mee.
Remy (Jude Law) is zo'n Repo Man. Als zijn rikketik het begeeft, krijgt hij een kunsthart van de zaak. Remy en zijn vrouw (Carice van Houten) merken al snel dat zelfs voor Repo Men een orgaan van The Union niet gratis is.
Remy mist een paar betalingen en krijgt prompt collega Jake (Forest Whitaker) achter zich aan.
Hoewel zijn vrouw hem niet kan (of wil) helpen, staat Remy er niet alleen voor. Beth (Alice Braga) zit min of meer in hetzelfde schuitje.
Alleen heeft zij een lijf vol kunstorganen, maar nog wel haar eigen hart. Samen moeten ze Jake en zijn collega's van zich af zien te houden.
Repo Men is gebaseerd op het boek Repossession Mambo van Eric Garcia. Samen met Garrett Lerner bewerkte Garcia zijn boek tot filmscript.
Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op