TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een bankoverval schiet de zwaarbewapende dader een beveiligingsbeambte neer.
Filiaalmanager Jacob (Frank Grillo) voelt zich verantwoordelijk. Dat schuldgevoel uit zich in nachtmerries en flashbacks.
Voor Jacob is het duidelijk: om van dat schuldgevoel af te komen, moet hij de overvaller hoogstpersoonlijk stoppen. Ervoor zorgen dat hij niet nog meer onschuldige slachtoffers kan maken.
Maar Jacob is maar een filiaalmanager van een bank. Hij heeft geen flauw idee hoe hij dat moet aanpakken.
Gelukkig heeft hij in Reprisal een buurman die wel een handje kan helpen: ex-politieagent James (Bruce Willis). Samen gaat het duo achter overvaller Gabriel (Johnathon Schaech) aan.
Die laat zich niet zo makkelijk in de kraag vatten. Sterker nog: hij ontvoert Jacobs vrouw en dochter.
Voor Bruce Willis is Reprisal alweer zijn derde samenwerking met regisseur Brian A. Miller. Eerder had hij al rollen in The Prince (2014) en Vice (2015).
De film deed het niet al te best in de bioscopen. Wereldwijd bracht de film net iets minder dan twee ton in het laatje.
Niet zo gek ook: in veel landen – waaronder de Verenigde Staten en Nederland – was de film überhaupt nooit in de bioscoop te zien.
Vanavond op TV: De gezonken meesters, No way back vips, Wat is dan liefde
12:30De stem van Winter Vol Liefde vertelt over eigen liefdesleven
10:00Angela Groothuizen blij met terugkeer The Tribute - Battle of the Bands: 'Het is gewoon een feestje'
09:43De TV van gisteren: Winter vol Liefde blijft scoren
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, The floor, Paul