TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een bankoverval schiet de zwaarbewapende dader een beveiligingsbeambte neer.
Filiaalmanager Jacob (Frank Grillo) voelt zich verantwoordelijk. Dat schuldgevoel uit zich in nachtmerries en flashbacks.
Voor Jacob is het duidelijk: om van dat schuldgevoel af te komen, moet hij de overvaller hoogstpersoonlijk stoppen. Ervoor zorgen dat hij niet nog meer onschuldige slachtoffers kan maken.
Maar Jacob is maar een filiaalmanager van een bank. Hij heeft geen flauw idee hoe hij dat moet aanpakken.
Gelukkig heeft hij in Reprisal een buurman die wel een handje kan helpen: ex-politieagent James (Bruce Willis). Samen gaat het duo achter overvaller Gabriel (Johnathon Schaech) aan.
Die laat zich niet zo makkelijk in de kraag vatten. Sterker nog: hij ontvoert Jacobs vrouw en dochter.
Voor Bruce Willis is Reprisal alweer zijn derde samenwerking met regisseur Brian A. Miller. Eerder had hij al rollen in The Prince (2014) en Vice (2015).
De film deed het niet al te best in de bioscopen. Wereldwijd bracht de film net iets minder dan twee ton in het laatje.
Niet zo gek ook: in veel landen – waaronder de Verenigde Staten en Nederland – was de film überhaupt nooit in de bioscoop te zien.
Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland
09:51Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?