TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Regisseur Paul W.S. Anderson en actrice Milla Jovovich vinden het niet zo nodig om werk en privé gescheiden te houden. Ze leerden elkaar in 2001 kennen op de set van Resident Evil. Sindsdien maakte het stel, dat in 2009 trouwde, zeven films samen. Een achtste is in de maak.
De vierde film in die reeks is ook het vierde deel in de Resident Evil-reeks. In Resident Evil: Afterlife is Alice (Jovovich) er nog steeds op uit om de Umbrella Corporation te vernietigen. Logisch: dat bedrijf is de veroorzaker van de zombie-epidemie die het land nu al vier films (en een hele bak videogames) lang teistert.
Deze keer staat de immer in een strak pakje gestoken Alice er niet alleen voor. Ze werkt samen met een groepje mensen dat de epidemie ook – tot nu toe dan – heeft overleefd.
Door de jaren heen heeft Jovovich in alle Resident Evil-films al heel wat zombies doodgeschoten. Daardoor kan ze ondertussen behoorlijk goed met wapens overweg. Misschien zelfs iets te goed: op de set van Resident Evil: Afterlife schoot ze een camera kapot. Kosten: 100.000 dollar.
Resident Evil: Afterlife is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:55 uur te zien op RTL 7.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025