TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Regisseur Paul W.S. Anderson en actrice Milla Jovovich vinden het niet zo nodig om werk en privé gescheiden te houden. Ze leerden elkaar in 2001 kennen op de set van Resident Evil. Sindsdien maakte het stel, dat in 2009 trouwde, zeven films samen. Een achtste is in de maak.
De vierde film in die reeks is ook het vierde deel in de Resident Evil-reeks. In Resident Evil: Afterlife is Alice (Jovovich) er nog steeds op uit om de Umbrella Corporation te vernietigen. Logisch: dat bedrijf is de veroorzaker van de zombie-epidemie die het land nu al vier films (en een hele bak videogames) lang teistert.
Deze keer staat de immer in een strak pakje gestoken Alice er niet alleen voor. Ze werkt samen met een groepje mensen dat de epidemie ook – tot nu toe dan – heeft overleefd.
Door de jaren heen heeft Jovovich in alle Resident Evil-films al heel wat zombies doodgeschoten. Daardoor kan ze ondertussen behoorlijk goed met wapens overweg. Misschien zelfs iets te goed: op de set van Resident Evil: Afterlife schoot ze een camera kapot. Kosten: 100.000 dollar.
Resident Evil: Afterlife is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:55 uur te zien op RTL 7.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot