TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Liefde maakt blind, maar sommige mensen zien zelfs in hun zoektocht naar de ware al niet helder.
Bruiloftstylist Carlie (Janel Parrish) heeft in Right in Front of Me voor het eerst in lange tijd een vrij weekend. Ze mag gratis in het hotel van haar vriendin Sydney verblijven.
Daar vieren toevallig ook oud-studiegenoten hun bruiloft. Charlie komt erachter dat bijna iedereen uit haar studietijd is uitgenodigd, maar zij niet. Ze was altijd te druk met werk en studeren om te vriendschappen te onderhouden.
De bruiloft in het hotel betekent dat ze ook Matt weer terugziet, op wie ze hartstikke verliefd was. Misschien heeft ze nu een nieuwe kans met hem. Maar hoe maak je een goede tweede indruk?
Ze krijgt advies van de souschef van het hotel, Nick (Marco Grazzini), met wie ze een goede band opbouwt.
Tijdens het weekend helpen ze elkaar met hun doelen, zowel op het gebied van liefde als voor hun carrières. Is Matt wel de ware voor Carlie? Staat haar soulmate niet veel dichterbij dan ze denkt? Je ziet het in Right in Front of Me.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap