TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Josh (Breckin Meyer) en zijn buurmeisje Tiffany (Rachel Blanchard) zijn al jaren een stelletje. Nu ze allebei aan een andere kant van het land studeren, maakt dat hun liefde er niet makkelijker op.
Josh mist haar: de genegenheid, het knuffelen. En als hij eerlijk is, mist hij ook de seks.
Vandaar dat hij in Road Trip in de fout gaat. Hij belandt in bed met iemand anders.
Maar het kan nog erger. Die vrijpartij is niet alleen gefilmd, de videoband is ook nog eens per ongeluk naar Tiffany gestuurd.
Het is natuurlijk niet de bedoeling dat ze het filmpje te zien krijgt, dus Josh moet zien dat hij de tape onderschept.
Om dat voor elkaar te krijgen, reist hij met een paar vrienden de post achterna. Die road trip verloopt niet bepaald soepel.
Onderweg komen Josh en zijn vrienden E.L. (Seann William Scott), Rubin (Paulo Constanzo) en Kyle (DJ Qualls) telkens in de problemen. De eerste dag rijden ze bijvoorbeeld al hun auto in de prak.
Op dag twee komen de vrienden in een nogal vreemde studentenvereniging terecht. En de dag erna blijkt al hun geld op te zijn.
Lukt het ze om op tijd in Texas aan te komen? Je ziet het in Road Trip.
Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline
09:25Anita Witzier presenteert nieuw verbouwprogramma voor KRO-NCRV