TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je zou denken dat het stadsbestuur van Detroit slimmer was. Dat het na twee RoboCop-films wel door zou hebben dat megabedrijf OmniCorp niet te vertrouwen is.
Nou niet dus. In RoboCop 3 gaat Detroit doodleuk weer met OmniCorp in zee. Ook deze keer zijn de plannen van het bedrijf niet bepaald fris. OmniCorp wil een arme wijk van Detroit platgooien om er een duur appartementencomplex neer te zetten. De huidige bewoners van die wijk moeten maar zien waar ze terechtkomen. Speciale eenheden van OmniCorp ontruimen de buurt met harde hand.
Maar dankzij whizzkid Nikko (Remy Ryan) zijn de inwoners hen steeds te slim af. Ten einde raad wil OmniCorp RoboCop (Robert John Burke) inzetten. De wetenschapper die verantwoordelijk is voor zijn onderhoud, weigert de cyberagent te herprogrammeren. RoboCop moet kiezen: helpt hij zijn baas of de inwoners van de stad die hij moet beschermen?
In RoboCop 3 speelt RoboCop van het eerste uur Peter Weller niet de hoofdrol. Robert John Burke nam zijn plek in het robotpak over. Het verhaal gaat dat Weller de rol weigerde omdat hij ontevreden was over Robocop 2 en het script voor deel 3. Dat klopt niet.
Weller wilde de rol graag nog een keer spelen, maar hij kon niet. Hij had net de hoofdrol in David Cronenbergs Naked Lunch binnengesleept, een rol waar hij al tijden op aasde.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’