TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je zou denken dat het stadsbestuur van Detroit slimmer was. Dat het na twee RoboCop-films wel door zou hebben dat megabedrijf OmniCorp niet te vertrouwen is.
Nou niet dus. In RoboCop 3 gaat Detroit doodleuk weer met OmniCorp in zee. Ook deze keer zijn de plannen van het bedrijf niet bepaald fris. OmniCorp wil een arme wijk van Detroit platgooien om er een duur appartementencomplex neer te zetten. De huidige bewoners van die wijk moeten maar zien waar ze terechtkomen. Speciale eenheden van OmniCorp ontruimen de buurt met harde hand.
Maar dankzij whizzkid Nikko (Remy Ryan) zijn de inwoners hen steeds te slim af. Ten einde raad wil OmniCorp RoboCop (Robert John Burke) inzetten. De wetenschapper die verantwoordelijk is voor zijn onderhoud, weigert de cyberagent te herprogrammeren. RoboCop moet kiezen: helpt hij zijn baas of de inwoners van de stad die hij moet beschermen?
In RoboCop 3 speelt RoboCop van het eerste uur Peter Weller niet de hoofdrol. Robert John Burke nam zijn plek in het robotpak over. Het verhaal gaat dat Weller de rol weigerde omdat hij ontevreden was over Robocop 2 en het script voor deel 3. Dat klopt niet.
Weller wilde de rol graag nog een keer spelen, maar hij kon niet. Hij had net de hoofdrol in David Cronenbergs Naked Lunch binnengesleept, een rol waar hij al tijden op aasde.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'