TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Emmy Rossum en Justin Long wanen zich tussen de sterren in de romantische dramafilm Comet. Benieuwd? De film is vanavond om 20:30 uur te zien op Filmbox.
De romantische dramafilm Comet draait om de sceptische Kimberly (Emmy Rossum) en de pessimistische nerd Dell (Justin Long), die elkaar bij toeval ontmoeten in Hollywood Forever, waar ze beide naar een meteorietenregen komen kijken. Klinkt romantisch? Dat klopt. Het is namelijk het begin van een zesjarige reis die hen langs Parijs, New York en de Hollywood Hills brengt.
Deze film komt uit handen van Sam Esmail, die hiermee officieel zijn debuut maakte als regisseur. En blijkbaar smaakte het naar meer van dat soort klusjes. Na de opnames was hij namelijk ook verantwoordelijk voor de tv-serie Mr. Robot (2015 – 2019), waar hij zelfs twee Emmy-nominaties mee in de wacht sleepte. Verder was hij ook betrokken bij de Amazon Video-serie Homecoming (2018 – 2020) en Briarpatch (2020).
Comet is maandag 13 juni om 20:30 uur te zien op Filmbox.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans