TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Emmy Rossum en Justin Long wanen zich tussen de sterren in de romantische dramafilm Comet. Benieuwd? De film is vanavond om 20:30 uur te zien op Filmbox.
De romantische dramafilm Comet draait om de sceptische Kimberly (Emmy Rossum) en de pessimistische nerd Dell (Justin Long), die elkaar bij toeval ontmoeten in Hollywood Forever, waar ze beide naar een meteorietenregen komen kijken. Klinkt romantisch? Dat klopt. Het is namelijk het begin van een zesjarige reis die hen langs Parijs, New York en de Hollywood Hills brengt.
Deze film komt uit handen van Sam Esmail, die hiermee officieel zijn debuut maakte als regisseur. En blijkbaar smaakte het naar meer van dat soort klusjes. Na de opnames was hij namelijk ook verantwoordelijk voor de tv-serie Mr. Robot (2015 – 2019), waar hij zelfs twee Emmy-nominaties mee in de wacht sleepte. Verder was hij ook betrokken bij de Amazon Video-serie Homecoming (2018 – 2020) en Briarpatch (2020).
Comet is maandag 13 juni om 20:30 uur te zien op Filmbox.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle