TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Emmy Rossum en Justin Long wanen zich tussen de sterren in de romantische dramafilm Comet. Benieuwd? De film is vanavond om 20:30 uur te zien op Filmbox.
De romantische dramafilm Comet draait om de sceptische Kimberly (Emmy Rossum) en de pessimistische nerd Dell (Justin Long), die elkaar bij toeval ontmoeten in Hollywood Forever, waar ze beide naar een meteorietenregen komen kijken. Klinkt romantisch? Dat klopt. Het is namelijk het begin van een zesjarige reis die hen langs Parijs, New York en de Hollywood Hills brengt.
Deze film komt uit handen van Sam Esmail, die hiermee officieel zijn debuut maakte als regisseur. En blijkbaar smaakte het naar meer van dat soort klusjes. Na de opnames was hij namelijk ook verantwoordelijk voor de tv-serie Mr. Robot (2015 – 2019), waar hij zelfs twee Emmy-nominaties mee in de wacht sleepte. Verder was hij ook betrokken bij de Amazon Video-serie Homecoming (2018 – 2020) en Briarpatch (2020).
Comet is maandag 13 juni om 20:30 uur te zien op Filmbox.
B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Wadie: 'Onvervalste dramaqueen'
13:08Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'