TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het zwijmelen kan bijna beginnen.
Lees ook: Romcom met leuke cast naar Netflix: Happiness for Beginners
De Nederlandse Romkom Weken van RTL8 gaan op maandag 21 augustus van start en lopen door tot woensdag 30 augustus. In die anderhalve week staat de zender zesmaal in het teken van het beste wat Nederland te bieden heeft op het gebied van romantische komedies. Ze zenden onder meer titels als Huisvrouwen Bestaan Niet, Doris en F*ck de Liefde uit.
De week wordt op 30 augustus afgesloten met de tv-première van Liefde Zonder Grenzen. Deze romantische film gaat over op zichzelf staande karakters die dan wel een familieband mogen delen, maar verder weinig overeenkomsten hebben. Zo strijdt Eva (Yolanthe Cabau) tegen kanker, valt Lieke (Abbey Hoes) voor de charmes van de Marokkaanse Brahim (Hassan Slaby) en heeft Maarten (Jim Bakkum) twijfels over zijn geaardheid. Weet ondanks dit alles de liefde te overwinnen?
Vanaf 21 augustus zie je twee weken lang elke maandag, dinsdag en woensdag vanaf 20:30 uur een Nederlandse film op RTL8.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'