TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een Die Hard-achtige film, maar dan op een middelbare school. Een behoorlijk smakeloos uitgangspunt voor een film.
De zeventienjarige Zoe (Isabel May) heeft het moeilijk met de dood van haar moeder. Haar thuissituatie is nog zwaarder door haar slechte relatie met haar vader (Thomas Jane). Hij is een harde ex-militair van wie Zoe weinig steun kan verwachten in Run Hide Fight. Hij heeft haar wel overlevingsvaardigheden geleerd.
Die heeft ze hard nodig als vier gewapende scholieren een bloedbad aanrichten in haar school en dat livestreamen. Zoe is geen makke prooi: ze vecht terug.
Door de vele massaschietpartijen op scholen in de Verenigde Staten, is Run Hide Fight een controversiële film. Er zijn wel vaker films gemaakt over schoolshootings, maar zelden zo ongepast als in dit geval.
Voor wie geïnteresseerd is in het onderwerp, maar liever een film met wat meer diepgang wil, zijn Elephant (2003), We Need to Talk About Kevin (2011), Utøya 22. Juli (2018), Mass (2021), The Fallout (2022) en de documentaire Bowling for Columbine (2002) betere opties.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden