TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een Die Hard-achtige film, maar dan op een middelbare school. Een behoorlijk smakeloos uitgangspunt voor een film.
De zeventienjarige Zoe (Isabel May) heeft het moeilijk met de dood van haar moeder. Haar thuissituatie is nog zwaarder door haar slechte relatie met haar vader (Thomas Jane). Hij is een harde ex-militair van wie Zoe weinig steun kan verwachten in Run Hide Fight. Hij heeft haar wel overlevingsvaardigheden geleerd.
Die heeft ze hard nodig als vier gewapende scholieren een bloedbad aanrichten in haar school en dat livestreamen. Zoe is geen makke prooi: ze vecht terug.
Door de vele massaschietpartijen op scholen in de Verenigde Staten, is Run Hide Fight een controversiële film. Er zijn wel vaker films gemaakt over schoolshootings, maar zelden zo ongepast als in dit geval.
Voor wie geïnteresseerd is in het onderwerp, maar liever een film met wat meer diepgang wil, zijn Elephant (2003), We Need to Talk About Kevin (2011), Utøya 22. Juli (2018), Mass (2021), The Fallout (2022) en de documentaire Bowling for Columbine (2002) betere opties.
Nieuwkomer Demi barst in De Bondgenoten in tranen uit: 'Iedereen is zo negatief'
08:45Video: Zo nam Sophie Hilbrand afscheid van Bar Laat
08:25De TV van gisteren: Allerlaagste score ooit voor afscheid Sophie Hilbrand bij Bar Laat
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2024, De Verraders, Armageddon
21:30Dit vinden kijkers van The Floor met Carlo Boszhard