TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een Die Hard-achtige film, maar dan op een middelbare school. Een behoorlijk smakeloos uitgangspunt voor een film.
De zeventienjarige Zoe (Isabel May) heeft het moeilijk met de dood van haar moeder. Haar thuissituatie is nog zwaarder door haar slechte relatie met haar vader (Thomas Jane). Hij is een harde ex-militair van wie Zoe weinig steun kan verwachten in Run Hide Fight. Hij heeft haar wel overlevingsvaardigheden geleerd.
Die heeft ze hard nodig als vier gewapende scholieren een bloedbad aanrichten in haar school en dat livestreamen. Zoe is geen makke prooi: ze vecht terug.
Door de vele massaschietpartijen op scholen in de Verenigde Staten, is Run Hide Fight een controversiële film. Er zijn wel vaker films gemaakt over schoolshootings, maar zelden zo ongepast als in dit geval.
Voor wie geïnteresseerd is in het onderwerp, maar liever een film met wat meer diepgang wil, zijn Elephant (2003), We Need to Talk About Kevin (2011), Utøya 22. Juli (2018), Mass (2021), The Fallout (2022) en de documentaire Bowling for Columbine (2002) betere opties.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion