TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Tobin Frost (Denzel Washington) is zijn leven niet meer zeker. Hij heeft staatsgeheimen verkocht. Voor zijn eigen veiligheid brengt de CIA Frost over naar een safehouse, een CIA-schuilplaats, in Kaapstad.
De nog vrij onervaren CIA-agent Matt Weston (Ryan Reynolds) heeft de leiding over dat safehouse. Met de komst van Frost wordt zijn taak een stuk ingewikkelder: ineens zijn er ook echt mensen die een reden hebben om het huis aan te vallen.
Als dat gebeurt, moet Weston als de wiedeweerga ervoor zorgen dat hij Frost op een andere veilige plek onderbrengt. Dat is nog een hele toer: Frost en Weston hebben in Safe House een hele horde huurlingen op hun hielen.
Als je denkt: Goh, wat ziet die martelscène in Safe House er realistisch uit, dat klopt. Denzel Washington liet zich voor deze scène echt waterboarden. Voor elk shot hoefde hij dat maar een paar seconden achter elkaar te weerstaan, maar toch.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de opnames voor de film in de favela’s van de Braziliaanse stad Rio de Janeiro zouden plaatsvinden. Omdat ze daar de veiligheid van cast en crew niet konden garanderen, zagen de producenten daarvan af. Uiteindelijk kozen ze ervoor om in de Zuid-Afrikaanse stad Kaapstad te filmen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026