TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sinds jaar en dag werkt veertiger Maya (Jennifer Lopez) zich het vuur uit de sloffen als assistent-manager in een grote supermarkt. Ze hoopt er bedrijfsleider te worden.
In vijftien jaar tijd heeft Maya er altijd voor gezorgd dat alles op rolletjes bleef lopen. Daar mag best wat tegenover staan, zou je denken. Maar promotie zit er niet in voor Maya. De reden die haar baas haar in Second Act geeft: ze heeft niet de juiste diploma’s.
Na die opmerking is voor Maya de maat vol. Ze neemt ontslag om haar geluk elders te beproeven. Ze solliciteert bij een cosmeticabedrijf in Manhattan. Tot haar eigen verbazing weet ze zich daar naar binnen te bluffen: Maya gaat er aan de slag als productontwikkelaar. Diploma’s of niet, dat gaat haar bijzonder goed af. Ook haar baas ziet dat.
En toch is niet iedereen blij met Maya. Zoe (Vanessa Hudgens), de ambitieuze dochter van de directeur, ziet haar vooral als een bedreiging.
In Second Act staat op de Facebookpagina van Maya een foto van haar met Barack en Michelle Obama. Die foto is echt. In 2009 was Jennifer Lopez aanwezig op het bal ter ere van Obama’s beëdiging als president. De foto is toen genomen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)