TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ex-marinier Eddie Deacon (Antonio Banderas) zit zo om werk verlegen dat hij een baantje als beveiligingsmedewerker van een winkelcentrum aanneemt.
Tijdens zijn eerste nachtdienst moet Eddie direct al zijn vechtskills aanspreken. Hij moet met zijn onervaren collega's een meisje beschermen tegen de zwaarbewapende bende van de gevaarlijke crimineel Charlie (Ben Kingsley).
Antonio Banderas ontpopt zich de laatste jaren steeds meer als actieheld. Hij lijkt hiermee in de voetsporen te treden van Liam Neeson, ook al zo’n acteur die in zijn nadagen een carrièreswitch maakte naar het lompere beuk- en knalwerk.
Banderas dook zelfs al op in The Expendables 3, de reünie van gevallen actiehelden, maar dat lijkt toch wat voorbarig. Getuige zijn optreden in Security heeft hij heeft nog jaren te gaan als wereldreddende held die voor rechtvaardigheid zorgt.
In Security schiet en schopt Banderas – met woeste baard en kekke wapens – zich een weg langs alle moordzuchtige bendeleden om uiteindelijk bij opperhoofd Charlie te eindigen. Deze snoodaard wordt gespeeld door Ben Kingsley die met gelikt ringbaardje een behoorlijke karikatuur van een crimineel neerzet.
Security is op maandag 17 maart 2025 om 22:10 uur te zien op RTL 7.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'