TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Omdat ze in Sharknado LA haaientornadovrij hebben gemaakt zijn Fin (Ian Ziering) en April (Tara Reid) helden. April heeft er zelfs een boek over geschreven. Voor de promotie van dat boek gaan ze naar New York.
Nog voor April en Fin voet aan de grond zetten in The Big Apple gaat het alweer mis. New York krijgt in Sharknado 2: The Second One te maken met extreme weersomstandigheden.
En als we één ding geleerd hebben van de eerste Sharknado, dan is het wel dit: waar extreme weersomstandigheden zijn, zijn sharknado's.
In het vliegtuig naar New York moeten April en Fin al de eerste vliegende haaien van zich – en de andere passagiers – afslaan.
Voor scriptschrijver Thunder Levin was Sharknado 2: The Second One een soort thuiskomen. Levin komt oorspronkelijk uit New York, maar woont vanwege zijn werk al jaren in Hollywood.
Op Televizier.nl zei hij over zijn thuiskomst: "Het is de eerste film die ik over mijn stad heb gemaakt. Ik word gek van het leven in Los Angeles en ben hier in de eerste film cynisch over geweest. Ik heb veel meer affectie met New York en dat is in de tweede film goed terug te zien.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur