TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alleen in de liefde wil het niet zo vlotten. Mo is, met andere woorden, zo druk bezig met het repareren van de harten van andere mensen, dat haar eigen hart daar de dupe van is.
Misschien kan de komst van een nieuwe benedenbuurman daar in Singel 39 verandering in brengen? Nou, nee. Kunstenaar Max (Waldemar Torenstra) is op één detail na Mo’s ideale man. Dat detail is best belangrijk: Max valt op mannen.
Geen liefde dus, maar dankzij haar innige vriendschap met de extraverte levensgenieter Max leert de georganiseerde Mo wel een heel andere kant van het leven kennen. En dat levert een hoop mooie en bijzondere momenten op. Wie weet kan Mo zelfs helpen een van Max’ diepste wensen te vervullen.
Het personage dat Lies Visschedijk in Singel 39 speelt, werkt als hartchirurg. De actrice keek op tegen de scènes die zich op haar werk afspelen: "Het is een beetje alsof je een pianist moet spelen en dat je dan gefilmd wordt van achter de piano en dat jij dan moet doen alsof je de sterren van de hemel speelt, maar eigenlijk helemaal geen piano kan spelen," zei ze in een interview met Flair.
Ze kreeg veel hulp van haar tegenspelers in de operatiescènes. Dat waren echte verpleegkundigen, dus die kenden het klappen van de zweep.
Singel 39 zie je op zondag 5 januari 2025 vanaf 20:15 uur op NPO 3.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans