TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alleen in de liefde wil het niet zo vlotten. Mo is, met andere woorden, zo druk bezig met het repareren van de harten van andere mensen, dat haar eigen hart daar de dupe van is.
Misschien kan de komst van een nieuwe benedenbuurman daar in Singel 39 verandering in brengen? Nou, nee.
Kunstenaar Max (Waldemar Torenstra) is op één detail na Mo’s ideale man. Dat detail is best belangrijk: Max valt op mannen.
Geen liefde dus, maar dankzij haar innige vriendschap met de extraverte levensgenieter Max leert de georganiseerde Mo wel een heel andere kant van het leven kennen. En dat levert een hoop mooie en bijzondere momenten op.
Wie weet kan Mo zelfs helpen een van Max’ diepste wensen te vervullen.
Het personage dat Lies Visschedijk in Singel 39 speelt, werkt als hartchirurg. De actrice keek op tegen de scènes die zich op haar werk afspelen:
"Het is een beetje alsof je een pianist moet spelen en dat je dan gefilmd wordt van achter de piano en dat jij dan moet doen alsof je de sterren van de hemel speelt, maar eigenlijk helemaal geen piano kan spelen," zei ze in een interview met Flair.
Ze kreeg veel hulp van haar tegenspelers in de operatiescènes. Dat waren echte verpleegkundigen, dus die kenden het klappen van de zweep.
Partnerbijdrage
Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart