TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zelfs na dertig jaar biedt deze muzikale komedie nog steeds prima vermaak.
Dat is – naast de aanstekelijke muziek – voor een groot deel te danken aan de leuke hoofdrol van Whoopi Goldberg. Goldberg speelt zangeres Deloris, die getuige is van een moord.
De politie besluit haar onder te laten duiken in een klooster. Tot ergernis van de moeder-overste (Maggie Smith) introduceert de swingende Deloris moderne soulmuziek in het repertoire van het nonnenkoor.
Liedjes als 'My guy', 'I will follow him' en 'Rescue me' krijgen in Sister Act een nieuwe betekenis.
Vanwege het grote succes duurde het niet lang voordat er een vervolg kwam: Sister Act 2 verscheen in 1993, anderhalf jaar na de première van het eerste deel.
Jaren later was een Amerikaanse theatervariant een groot succes. Joop van den Ende haalde deze musical in 2013 mede dankzij Whoopi Goldberg naar Nederland. Er wordt nu aan gewerkt om de musical in 2024 weer naar de Nederlandse theaters te brengen.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint