TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zelfs na dertig jaar biedt deze muzikale komedie nog steeds prima vermaak.
Dat is – naast de aanstekelijke muziek – voor een groot deel te danken aan de leuke hoofdrol van Whoopi Goldberg. Goldberg speelt zangeres Deloris, die getuige is van een moord.
De politie besluit haar onder te laten duiken in een klooster. Tot ergernis van de moeder-overste (Maggie Smith) introduceert de swingende Deloris moderne soulmuziek in het repertoire van het nonnenkoor.
Liedjes als 'My guy', 'I will follow him' en 'Rescue me' krijgen in Sister Act een nieuwe betekenis.
Vanwege het grote succes duurde het niet lang voordat er een vervolg kwam: Sister Act 2 verscheen in 1993, anderhalf jaar na de première van het eerste deel.
Jaren later was een Amerikaanse theatervariant een groot succes. Joop van den Ende haalde deze musical in 2013 mede dankzij Whoopi Goldberg naar Nederland. Er wordt nu aan gewerkt om de musical in 2024 weer naar de Nederlandse theaters te brengen.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau