TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het kan verkeren. Ooit werkte Will Sawyer (Will Johnson) bij de FBI. Hij was lid van een eliteteam dat gijzelaars bevrijdde.
Tegenwoordig doet Sawyer heel ander werk: hij houdt zich bezig met de veiligheid van wolkenkrabbers.
Hoe het zover gekomen is? Omdat hij na een ongeluk op een missie een kunstbeen heeft, kon Sawyer zijn oude werk niet meer uitoefenen.
In Skyscraper is hij in Hongkong om de beveiliging van een grote nieuwe wolkenkrabber te inspecteren. Net op dat moment breekt er brand uit in het gebouw.
Sawyer moet ervoor zorgen dat iedereen in de wolkenkrabber, zijn vrouw en kind incluis, veilig buiten komen. Maar dat is nog niet alles.
Tussen het mensen redden door moet hij ook nog uitvogelen wie de brand heeft aangestoken en waarom. En dat alles dus met een kunstbeen, ga er maar aanstaan.
Voor Dwayne Johnson is dit zijn tweede samenwerking met regisseur Rawson Marhsall Thurber. In 2016 maakte het duo samen de actiekomedie Central Intelligence.
Thurber maakt met Skyscraper zijn eerste echte actiefilm. Naast Central Intelligence maakte de regisseur ook komedies als Dodgeball: A True Underdog Story, Easy A en We're the Millers.
Van die laatste film staat een vervolg in de planning. Of en wanneer We're the Millers 2 zal verschijnen, is nog niet bekend.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo