TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de eerste twee Soof-films en de serie Soof: Een nieuw begin maken regisseur Anne de Clerq en hoofdrolspeelster Lies Visschedijk met Soof 3 het laatste hoofdstuk in de verhalen over cateraar Soof.
Haar kinderen zijn inmiddels zelfstandig en met haar ex Kasper (Fedja van Huêt) heeft ze een aardige omgangsvorm gevonden. Ondertussen krijgt De kooksoof goede recensies. Kortom: het gaat haar voor de wind. Maar dan ontdekt ze een knobbeltje in haar borst. Het zal toch niet?
Deze derde film is als een warm bad. Alle personages zijn door de jaren heen zo uitgediept dat ze aanvoelen als oude bekenden, de acteurs zijn helemaal thuis in hun rollen. Door de serieuzere toon van dit slotdeel voegen De Clerq (die meeschreef aan het scenario) en haar cast een nieuwe, diepere laag aan de wereld van Soof toe.
Dat maakt Soof 3 tot een bitterzoet, waardig afscheid.
Met bijna een half miljoen verkochte kaartjes was Soof 3 de best bezochte Nederlandse film van 2022 in de bioscopen. Daarmee hield hij twee andere vervolgfilms achter zich: Bon Bini Holland 3 en Costa!!
Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin
14:15De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend