TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de eerste twee Soof-films en de serie Soof: Een Nieuw Begin maken regisseur Anne de Clerq en hoofdrolspeelster Lies Visschedijk met Soof 3 het laatste hoofdstuk in de verhalen over cateraar Soof.
Haar kinderen zijn inmiddels zelfstandig en met haar ex Kasper (Fedja van Huêt) heeft ze een aardige omgangsvorm gevonden. Ondertussen krijgt De kooksoof goede recensies. Kortom: het gaat haar voor de wind. Maar dan ontdekt ze een knobbeltje in haar borst. Het zal toch niet?
Deze derde film is als een warm bad. Alle personages zijn door de jaren heen zo uitgediept dat ze aanvoelen als oude bekenden, de acteurs zijn helemaal thuis in hun rollen. Door de serieuzere toon van dit slotdeel voegen De Clerq (die meeschreef aan het scenario) en haar cast een nieuwe, diepere laag aan de wereld van Soof toe. Dat maakt Soof 3 tot een bitterzoet, waardig afscheid.
Met bijna een half miljoen verkochte kaartjes was Soof 3 de best bezochte Nederlandse film van 2022 in de bioscopen. Daarmee hield hij twee andere vervolgfilms achter zich: Bon Bini Holland 3 en Costa!!
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'