TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bereid je voor op heel wat nagelbijtend spannende minuten.
Jaren geleden beloofden Johan (Barry Atsma) en Saar (Susan Visser) voor elkaar te kiezen in voor- en tegenspoed, maar liefde is niet makkelijk, zo blijkt maar weer in Taped. De twee moeten namelijk hoognodig eens samen wat tijd alleen doorbrengen om de liefde weer te laten bloeien. Toch laten ze hun dochter niet helemaal alleen achter: ze beloven haar om alles te zullen filmen.
Op papier klinkt dit vast als een goed plan, maar de uitvoering is dat allesbehalve. Een van de eerste dingen die Saar en Johan namelijk filmen is... een moord. Oeps! De daders – twee corrupte agenten – hebben gezien dat ze gefilmd zijn en dat kan dit Nederlandse paar nog weleens duur komen te staan. Is vluchten genoeg of moeten ze straks de filmbeelden met hun leven bekopen?
De hoofdrol in deze spannende thriller van Nederlandse bodem is onder meer voor Barry Atsma, die geen onbekende meer is op Viaplay. Hij is namelijk ook te zien in de gloednieuwe reeks The Serpent Queen, die in september zijn debuut maakte op de streamingdienst. Hierin kruipt hij in de rol van Montmorency, een belangrijke militair leider aan het hof van koning Charles IX, de tweede zoon van Catharina. Of hij met zijn felle blauwe kijkers in deze serie de harten weet te stelen, valt natuurlijk nog even af te wachten. Met zijn rol in Taped lukte hem dat tien jaar geleden duidelijk wel in eigen land.
Taped is vanaf nu te zien op Viaplay.
RTL geeft hoop op terugkeer De Verraders Halloween
12:53Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten