TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de eerste Species uit 1995 fabriceerde een wetenschapper (Ben Kingsley) een vrouw met buitenaards DNA.
Het begeerlijke schepsel (Natasha Henstridge) bleek over een dodelijk libido te beschikken. Voornamelijk de ontwerpen van kunstenaar H.R. Giger, die onder andere ook de aliens uit Alien ontworpen heeft, maakte de film populair onder sciencefictionliefhebbers.
In Species III is het de alien dan eindelijk gelukt om zich voort te planten. Haar al net zo mooie dochter met dezelfde genen valt dan ook niet tegen.
Sara ontwikkelt zij zich tot een genetisch perfect, onoverwinnelijk en sexy buitenaards wezen. Net als haar moeder denkt ze maar aan één ding: zich voortplanten en de aarde bevolken met haar eigen soort.
Een team van experts gaat op jacht om de gevaarlijke alien te vernietigen voordat ze erin slaagt zich te vermenigvuldigen.
Tegenwoordig wordt Hollywood er vaak van beschuldigd dat ze alles wat een beetje geld opbrengt helemaal uitmelken. De Species-films zijn goed bewijs van dat dit al jaren het geval is.
Species III werd nog opgevolgd door Species: The Awakening in 2007, maar eigenlijk is er niks vernieuwends gebeurd sinds de eerste film.
Alle vier de films volgen ongeveer hetzelfde verhaal met knappe blondines.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje