TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de eerste Species uit 1995 fabriceerde een wetenschapper (Ben Kingsley) een vrouw met buitenaards DNA.
Het begeerlijke schepsel (Natasha Henstridge) bleek over een dodelijk libido te beschikken. Voornamelijk de ontwerpen van kunstenaar H.R. Giger, die onder andere ook de aliens uit Alien ontworpen heeft, maakte de film populair onder sciencefictionliefhebbers.
In Species III is het de alien dan eindelijk gelukt om zich voort te planten. Haar al net zo mooie dochter met dezelfde genen valt dan ook niet tegen.
Sara ontwikkelt zij zich tot een genetisch perfect, onoverwinnelijk en sexy buitenaards wezen. Net als haar moeder denkt ze maar aan één ding: zich voortplanten en de aarde bevolken met haar eigen soort.
Een team van experts gaat op jacht om de gevaarlijke alien te vernietigen voordat ze erin slaagt zich te vermenigvuldigen.
Tegenwoordig wordt Hollywood er vaak van beschuldigd dat ze alles wat een beetje geld opbrengt helemaal uitmelken. De Species-films zijn goed bewijs van dat dit al jaren het geval is.
Species III werd nog opgevolgd door Species: The Awakening in 2007, maar eigenlijk is er niks vernieuwends gebeurd sinds de eerste film.
Alle vier de films volgen ongeveer hetzelfde verhaal met knappe blondines.
Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman