TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De puberteit is al een ingewikkelde tijd op zichzelf, maar voor de hoofdpersonages uit Spontaneous is het wel een erg explosieve periode.
Mara Carlyle (Katherine Langford) leidt een normaal tienerleven, tot schoolgenoten van haar plotseling exploderen. Letterlijk exploderen.
Eerst leek het een onverklaarbaar incident, maar als het vaker gebeurt dringt het besef door dat iedereen zou kunnen exploderen.
In die onzekere tijd begint voor Mara ook een romance met klasgenoot Dylan (Charlie Plummer). Ze besluiten er in het beste van te maken aangezien elk moment hun laatste kan zijn. Hebben ze een toekomst samen of eindigt de prille relatie met een knal? Je ziet het in Spontaneous.
Spontaneous is gebaseerd op het gelijknamige boek van Aaron Starmer en het is het regiedebuut van Brian Duffield. Het lijkt een geslaagd debuut, want de film werd positief ontvangen.
Alleen is er niet veel bekend over of de film ook financieel succesvol was. Dat komt doordat de film in oktober van 2020 uitkwam en er geen grote bioscooprelease mogelijk was in verband met de coronapandemie.
Paulien Cornelisse hoopt op senioreneditie van Wie is de Mol?
06:55Vanaf deze datum is de nieuwe realityshow van StukTV op Videoland te zien
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, The rookie, The Lone Ranger
06:45De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Ewout: Gevaarlijke Gevangenissen
01:10Komende week in GTST: Frappante fotomomenten en de achterlijke achtervolging