TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de 23e eeuw bedreigt een buitenaardse macht de aarde. De planeet staat er niet goed voor.
Door toedoen van de aliens gaat de natuur eraan. De zeeën verdampen en de atmosfeer gaat naar de knoppen.
Admiraal Kirk (William Shatner) en zijn bemanning staan voor een raadsel. Ze hebben geen idee hoe ze de aarde kunnen redden.
In een soort wanhoopspoging besluiten ze terug te gaan in de tijd. De Enterprise reist in Star Trek IV: The Voyage Home terug naar het San Francisco van 1986.
Daar gaan ze op zoek naar bultrugwalvissen. Dat zijn de enige wezens die met de aliens kunnen communiceren – en dus de wereld kunnen redden.
Het Amerika van de jaren 80 stelt de tijdreizigers uit de ruimte voor de nodige uitdagingen. Van contant geld tot punkers: alles is nieuw voor ze.
Eigenlijk had William Shatner niet zo veel trek in nog een Star Trek-film. Een fikse salarisverhoging trok hem uiteindelijk over de streep.
Daardoor werd het budget van Star Trek IV: The Voyage Home wel een stuk hoger. Dat had gevolgen voor de toekomst: producent Paramount stelde het budget van de tv-serie Star Trek: The Next Generation naar beneden bij.
Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3