TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de 23e eeuw bedreigt een buitenaardse macht de aarde. De planeet staat er niet goed voor.
Door toedoen van de aliens gaat de natuur eraan. De zeeën verdampen en de atmosfeer gaat naar de knoppen.
Admiraal Kirk (William Shatner) en zijn bemanning staan voor een raadsel. Ze hebben geen idee hoe ze de aarde kunnen redden.
In een soort wanhoopspoging besluiten ze terug te gaan in de tijd. De Enterprise reist in Star Trek IV: The Voyage Home terug naar het San Francisco van 1986.
Daar gaan ze op zoek naar bultrugwalvissen. Dat zijn de enige wezens die met de aliens kunnen communiceren – en dus de wereld kunnen redden.
Het Amerika van de jaren 80 stelt de tijdreizigers uit de ruimte voor de nodige uitdagingen. Van contant geld tot punkers: alles is nieuw voor ze.
Eigenlijk had William Shatner niet zo veel trek in nog een Star Trek-film. Een fikse salarisverhoging trok hem uiteindelijk over de streep.
Daardoor werd het budget van Star Trek IV: The Voyage Home wel een stuk hoger. Dat had gevolgen voor de toekomst: producent Paramount stelde het budget van de tv-serie Star Trek: The Next Generation naar beneden bij.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'