TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat een explosie heeft plaatsgevonden op de mijnbouwmaan Praxis, hebben de Klingons ongeveer vijftig jaar totdat hun ozonlaag het begeeft.
Als ze het willen overleven, zullen de Klingons hun thuisplaneet dus moeten verlaten. Alleen kunnen ze door de voortdurende oorlog met de Federatie niet echt ergens heen. De oplossing? Vrede sluiten met de Federatie.
Kapitein James T. Kirk (William Shatner) en zijn bemanning vliegen met de Enterprise richting Klingons voor de vredesonderhandelingen. Die gesprekken verlopen niet helemaal hoe Kirk het voor zich zag. De Klingons pakken hem en McCoy (DeForest Kelley) op en stoppen hen in een werkkamp.
Lukt het het Federatieduo om te ontsnappen? En komt het nog goed met de vredesonderhandelingen of blijft het oorlog? Je ziet het in Star Trek VI: The Undiscovered Country.
Naast de studio waar de opnames waren voor Star Trek VI: The Undiscovered Country, was nog een filmcrew bezig. Die werkte aan Frankie and Johnny, een film met Al Pacino. In een van de scènes in die film moest Pacino een deur openen en verbaasd reageren. Regisseur Garry Marshall bedacht een trucje om die verbaasde reactie te bewerkstelligen.
Hij regelde dat William Shatner en Leonard Nimoy als Kirk en Spock in de deuropening zouden staan.
Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak