TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vlak naast elkaar liggen twee heel verschillende koninkrijken. Het ene, Dark Forest, is een donker bos. Daarnaast ligt het lichte en vrolijke Fairy Kingdom.
Marianne is de prinses van Fairy Kingdom. Ooit zal ze op de troon plaatsnemen.
Maar eerst gaat ze trouwen, met Roland. Tenminste, dat is de bedoeling.
Op de dag van hun bruiloft ontdekt ze dat haar lief haar al tijden bedriegt, dus gaat het hele feest niet door.
Marianne besluit in Strange Magic dat ze nooit meer verliefd zal worden. Tegelijkertijd neemt de trollenkoning in Dark Forest dezelfde beslissing.
Maar het loopt anders. En dat is allemaal de schuld van een liefdesdrankje dat ervoor zorgt dat niet alleen Marianne en de trollenkoning, maar ook andere personages verliefd worden.
Strange Magic komt uit de koker van George Lucas, het brein achter de Star Wars-franchise. Hij bedacht het verhaal niet helemaal zelf: het is losjes gebaseerd op A midsummer night’s dream van William Shakespeare.
Naast Shakespeare gebruikte Lucas ook popmuziek als inspiratie. De film zit er vol mee: van Elvis Presley tot Bob Marley en van hits uit de jaren 70 tot nummers van Beyoncé.
Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2
14:26Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026
14:17Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?
13:42Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'