TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De politieagent Dave Speed (Terence Hill) krijgt een missie toegewezen in een ex-Indiaas reservaat dat in de buurt ligt van een militaire schietbaan.
Terwijl Speed daar voor zijn onderzoek aan het rondneuzen is, ontploft er een nucleaire raket. De straling betekenen niet zijn dood, sterker nog hij krijgt er superkrachten van. Het is voor Speed natuurlijk superhandig dat hij met zijn gedachten grote objecten kan laten bewegen of terloops van een wolkenkrabber af kan springen.
Er is echter een probleem: zodra hij de kleur rood ziet verliest hij zijn krachten. Zijn vrienden begrijpen in Super Snooper helemaal niks van wat er nu precies met Speed aan de hand is en daarnaast wordt hij ook onterecht beschuldigd van moord.
Veel films met Spencer en/of Hill werden beïnvloed door de modegrillen uit die tijd. Zo zijn de eerste paar Vier vuisten-films een antwoord op de spaghettiwesterns die in de jaren zestig erg populair waren.
Supersmeris was natuurlijk het antwoord op het enorme succes van de eerste Supermanfilm met Christopher Reeve in de hoofdrol. Na deze Superman volgden nog een hele reeks superheldenfilms. Voor de oplettende kijker is er een directe verwijzing naar Superman te zien. Er is een scène waarin Terence Hill een Supermanstrip leest.
Super Snooper is op maandag 30 juni 2025 om 22:40 uur te zien op RTL 7.
Programma De Verhulstjes komt bijna terug, en dit zijn de eerste beelden
10:23B&B Vol Liefde-Ingrid bijt van zich af: 'Er zijn veel mooie momenten niet uitgezonden'
10:04Eerste beelden van nieuw seizoen Flikken Rotterdam
10:00Maria Fiselier: 'Beste Zangers heeft mijn leven enorm veranderd'
08:47De TV van gisteren: Dramatische cijfers voor Dit Jaar Gaat 't Lukken