TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sara (Charlize Theron) is een onafhankelijke, vrije en zelfstandige vrouw. Nu ze ongeneeslijk ziek is, komt ze met een eigenaardig plan: iedere maand neemt ze een man in huis en aan het eind van de maand gooit ze hem er weer uit.
Tijdens zijn verblijf wordt het slachtoffer in kwestie omringd met zorg en aandacht van Sara.
Als zij tijdens een her voor haar theorie-examen door de schuld van Nelson Moss (Keanu Reeves) zakt, vindt ze in hem haar perfecte slachtoffer. Moss is een carrièrebeest, een stereotiepe reclameman en workaholic.
Toch lukt het Sara om hem uit zijn pak en in een spijkerbroek te hijsen. Hij wordt haar mister November.
Maar Moss wil niet meer weg, en hij wil zeker geen plaats maken voor mister December.
Sweet November is een remake van de film met dezelfde titel uit 1968. Er zijn wel een paar verschillen.
Het origineel speelt zich af in New York en de remake in San Francisco. Verder gebruikt Sara hele andere manieren om de verschillende mannen te verleiden, zodat ze bereid zijn een maand met haar samen te wonen.
Maar wat het meest opvalt is dat het origineel een romantische komedie is en deze remake een romantisch drama.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene