TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Taken redde voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) zijn eigen dochter uit de handen van een bende Albanese mensensmokkelaars. Na al dat harde werken is Mills wel aan vakantie toe.
Mills gaat daarom in Taken 2 met zijn ex-vrouw Lenore (onze eigen Famke Janssen) en hun dochter Kim (Maggie Grace) vakantie vieren in Istanboel. Van rust komt weinig terecht op dat stedentripje: deze keer wordt het hele gezin ontvoerd.
Wie er achter die ontvoering zit? De vader van een van de ontvoerders die Mills in Taken naar de andere wereld heeft geholpen. Hij wil zijn zoon wreken.
Gelukkig weet Kim aan de ontvoerders te ontsnappen. Zij moet er nu voor zorgen dat Bryan en Lenore ook weer op vrije voeten komen.
Daarna kan ze samen met pa de strijd met de bende aangaan.
Voordat de opnames van Taken 2 begonnen, was niet duidelijk of Liam Neeson überhaupt wel trek had in een vervolg. De producenten van de film hadden al een eventuele vervanger op het oog: Mickey Rourke.
Uiteindelijk besloot Neeson ‘gewoon’ mee te werken aan Taken 2. Ook in Taken 3 was de Ier weer van de partij.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers vallen net als Nisha Tara in katzwijm voor Lieske
06:47Vanavond op TV: Poorten van Europa, Woeste grond, The Other Guys
22:13B&B Vol Liefde-Iris heeft het moeilijk door ogenschijnlijk ontbrekende sociale antennes van Edwin
20:42Erica Terpstra verhuist naar een rusthuis in Laren
13:54Unieke Wie is de Mol?-attributen tentoongesteld