TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Taken redde voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) zijn eigen dochter uit de handen van een bende Albanese mensensmokkelaars. Na al dat harde werken is Mills wel aan vakantie toe.
Mills gaat daarom in Taken 2 met zijn ex-vrouw Lenore (Famke Janssen) en hun dochter Kim (Maggie Grace) vakantie vieren in Istanboel. Van rust komt weinig terecht op dat stedentripje: deze keer wordt het hele gezin ontvoerd.
Wie er achter die ontvoering zit? De vader van een van de ontvoerders die Mills in Taken naar de andere wereld heeft geholpen. Hij wil zijn zoon wreken.
Gelukkig weet Kim aan de ontvoerders te ontsnappen. Zij moet er nu voor zorgen dat Bryan en Lenore ook weer op vrije voeten komen.
Daarna kan ze samen met pa de strijd met de bende aangaan.
Voordat de opnames van Taken 2 begonnen, was niet duidelijk of Liam Neeson überhaupt wel trek had in een vervolg. De producenten van de film hadden al een eventuele vervanger op het oog: Mickey Rourke.
Uiteindelijk besloot Neeson gewoon weer mee te werken aan Taken 2. Ook in Taken 3 was de Ier weer van de partij.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen