TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) is al een tijdje gescheiden, maar hij heeft een goede band met zijn ex.
Op een dag staat Lenore (Famke Janssen) zelfs bij hem op de stoep om hem te vertellen over haar huwelijksproblemen. Haar man is daar niet van gediend: hij waarschuwt Bryan dat hij uit haar buurt moet blijven.
De volgende dag vindt Bryan de dode Lenore in zijn eigen appartement. Voor de politie is een en een twee. Ze zijn er zeker van dat Bryan de dader is.
Wie de eerste twee Taken-films heeft gezien, weet dat Bryan niet voor één gat te vangen is. Ook in Taken 3 maakt hij weer volop gebruik van zijn CIA-skills.
Eerst om uit de gevangenis te ontsnappen, daarna om de echte moordenaar op te sporen en zijn naam te zuiveren.
Taken 3 is het derde en laatste deel van de Taken-trilogie. Liam Neeson zou gezegd hebben dat hij de film alleen zou doen als er niemand ontvoerd zou worden.
De titel van de film slaat dus eigenlijk nergens op, maar dat mag de pret niet drukken. Dat vond het bioscooppubliek ook: Taken 3 bracht ruim 325 miljoen dollar op.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!
10:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal