TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) is al een tijdje gescheiden, maar hij heeft een goede band met zijn ex.
Op een dag staat Lenore (Famke Janssen) zelfs bij hem op de stoep om hem te vertellen over haar huwelijksproblemen. Haar man is daar niet van gediend: hij waarschuwt Bryan dat hij uit haar buurt moet blijven.
De volgende dag vindt Bryan de dode Lenore in zijn eigen appartement. Voor de politie is een en een twee. Ze zijn er zeker van dat Bryan de dader is.
Wie de eerste twee Taken-films heeft gezien, weet dat Bryan niet voor één gat te vangen is. Ook in Taken 3 maakt hij weer volop gebruik van zijn CIA-skills.
Eerst om uit de gevangenis te ontsnappen, daarna om de echte moordenaar op te sporen en zijn naam te zuiveren.
Taken 3 is het derde en laatste deel van de Taken-trilogie. Liam Neeson zou gezegd hebben dat hij de film alleen zou doen als er niemand ontvoerd zou worden.
De titel van de film slaat dus eigenlijk nergens op, maar dat mag de pret niet drukken. Dat vond het bioscooppubliek ook: Taken 3 bracht ruim 325 miljoen dollar op.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer