TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Melissa McCarthy heeft ondertussen vijf keer de hoofdrol gespeeld in films geregisseerd door haar man, Ben Falcone.
Dat leverde tot nu toe nog geen geweldige resultaten op. Ze werden allemaal slecht ontvangen. Roadtripcomedy Tammy heeft de twijfelachtige eer om de eerste film in die reeks te zijn.
McCarthy speelt het titelpersonage, dat een reeks tegenslagen te verwerken krijgt. Eerst rijdt ze een hert aan onderweg naar haar werk, waardoor haar auto beschadigd is. Ze komt daardoor te laat op haar werk bij een fastfoodrestaurant en wordt ontslagen. Onderweg naar huis stopt haar auto er helemaal mee. Als ze na een lange wandeling eindelijk thuiskomt is de rotdag nog niet voorbij: ze komt erachter dat haar man een affaire heeft met de buurvrouw.
Na al deze pech besluit Tammy impulsief op roadtrip te gaan met haar eigenzinnige, alcoholistische grootmoeder, Pearl (Susan Sarandon). Tijdens hun avontuurlijke reis leren ze belangrijke levenslessen en versterkt hun familieband.
Leeftijdsverschillen tussen acteurs kloppen wel vaker niet in films, zo ook in Tammy. Hoewel Susan Sarandon de oma van Melissa McCarthy speelt, schelen ze maar 24 jaar. Een vrij jonge oma dus. McCarthy is ook maar elf jaar jonger dan Allison Janney, die haar moeder speelt in de film.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen