TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een fictieve burgeroorlog in Nigeria waarbij moslimextremisten het gemunt hebben op christenen dient als achtergrond voor Tears Of the Sun. Dit oorlogsdrama kwam tot stand met steun van het Amerikaanse leger.
Marineofficier A.K. Waters (Bruce Willis) krijgt met zijn SEALs-team de opdracht de Amerikaanse dokter Lena Kendricks (Monica Bellucci) te evacueren uit de Nigeriaanse jungle.
Een van de hoofdrollen in Tears of The Sun is voor Monica Bellucci. De Italiaanse speelde onder meer Persephone in de Matrix-trilogie en was Maria Magdalena in The Passion of Christ. Daarna leek het een tijdje wel zo'n beetje over met Bellucci’s Engelstalige ambities. Ze ging weer aan de slag in de Frans- en Italiaanstalige cinema en liet de Amerikaanse films grotendeels links liggen.
In 2010 keerde Bellucci weer terug naar Hollywood. Deze keer voor een rol in The Sorcerer’s Apprentice, een film met Nicolas Cage. In 2015 had ze een rol in Bondfilm Spectre.
Bellucci zelf prijst zich gelukkig met de belangstelling uit de VS. In een interview in 2003 zei ze: “Het is moeilijk voor een Europese actrice om internationaal te werken. Maar als je het wereldwijd wilt maken, moet je in de States aan de slag.”
Tears of the Sun is een van haar eerste Engelstalige films.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico