TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rachel Marron (Whitney Houston) is een megapopulaire zangeres. Die populariteit heeft ook schaduwkanten: Rachel ontvangt dreigbrieven.
Dat zit haar manager niet lekker. Hij huurt bodyguard Frank Farmer (Kevin Costner) in om haar te beschermen.
Frank neemt zijn taak heel serieus. Alles moet bij hem volgens de regels, anders wordt hij kregelig.
Daar kan Rachel dan weer niet tegen. Ze was juist zo gehecht aan haar vrijheid.
Vandaar dat het in The Bodyguard nou niet meteen liefde op het eerste gezicht is tussen zangeres en bodyguard.
Uiteindelijk kruipt het bloed toch waar het niet gaan kan en sluiten de twee elkaar in de armen. Maar wie zat er nou achter die dreigbrieven?
In The Bodyguard zingt Whitney Houston I will always love you. Het nummer werd een wereldhit.
En dat terwijl het eigenlijk helemaal niet in de film zou moeten zitten. Oorspronkelijk zou Houston in die scène What becomes of the brokenhearted zingen.
Omdat dat nummer al in de film Fried Green Tomatoes voorbijkwam, zag regisseur Mick Jackson daarvan af. Het was Kevin Costner die voorstelde het nummer te vervangen met I will always love you.
Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?