TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rachel Marron (Whitney Houston) is een megapopulaire zangeres. Die populariteit heeft ook schaduwkanten: ze ontvangt dreigbrieven.
Dat zit Rachels manager niet lekker. Hij huurt bodyguard Frank Farmer (Kevin Costner) in om haar te beschermen.
Frank neemt zijn taak heel serieus. Alles moet bij hem volgens de regels, anders wordt hij onrustig.
Daar kan Rachel dan weer niet tegen: ze was juist zo gehecht aan haar vrijheid. Vandaar dat het in The Bodyguard nou niet meteen liefde op het eerste gezicht is tussen zangeres en bodyguard.
Uiteindelijk kruipt het bloed toch waar het niet gaan kan en sluiten de twee elkaar in de armen. Maar wie zat er nou achter die dreigbrieven?
In The Bodyguard zingt Whitney Houston ‘I will always love you’. Het nummer werd een wereldhit.
En dat terwijl het lied eigenlijk helemaal niet in de film zat. Oorspronkelijk zou Houston in die scène ‘What becomes of the brokenhearted’ zingen.
Omdat dat nummer al in de film Fried Green Tomatoes voorbijkwam, zag regisseur Mick Jackson daarvan af. Kevin Costner stelde voor om het nummer te vervangen door ‘I will always love you’.
Partnerbijdrage
Floortje Dessing blij met terugkeer Floortje naar het Einde van de Wereld: 'Dat ik dit weer kan, is onbeschrijfelijk'
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken
09:52Opvallend: WNL Op Zondag-gast Mandy gaat flink over de tong
09:08Terugkijken: Jamai dirigeert Beethoven in Maestro
08:25De TV van gisteren: 'Jamai moet uit de kast komen als dirigent'