TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bijzondere tieners die samen moeten overleven in bijzonder barre (fantasy)tijden weten vaak een groot publiek te vinden. Denk aan The Hunger Games, denk aan The Maze Runner.
De producenten van de goed ontvangen Netflix-serie Stranger Things doen deze keer een duit in het tienerzakje, met een spannend verhaal over kids die niet meer welkom zijn in deze wereld.
Omdat kinderen in dit filmuniversum speciale krachten ontwikkelen, sluiten de angstige volwassenen hen op in speciale kampen.
Een groepje rondom de zestienjarige Ruby weet te ontsnappen, waarna een klopjacht op hen begint. Weten ze een veilig thuis te vinden? Je ziet het in The Darkest Minds.
The Darkest Minds is gebaseerd op het deel van een boekenserie van Alexandra Bracken. De schrijfster komt zelf even kort voor in de film: ze speelt een verpleegkundige.
Er zijn in totaal vier boeken, drie novelles en drie korte verhalen verschenen in de Darkest minds-reeks, dus de kans op een vervolg leek groot.
Helaas werd de film slecht ontvangen en viel de bioscoopopbrengst tegen, dus lijken de vervolgen er niet te komen.
Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?