TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Kiewarra is het dor, heet en winderig. Het kleinste vonkje kan ervoor zorgen dat het dorp in brand vliegt. De sfeer is er al even gespannen; Kiewarra kan ook figuurlijk ieder moment vlamvatten.
Dat merkt federaal agent Aaron Falk (Eric Bana) in The Dry als hij er voor het eerst in tientallen jaren terugkeert, voor de uitvaart van zijn oude vriend Luke.
Die zou zijn vrouw en zoon vermoord hebben en daarna de hand aan zichzelf hebben geslagen, maar is het wel echt zo gegaan?
Aaron probeert dat uit te zoeken, al is niet iedereen in Kiewarra daar blij mee. Een traumatische gebeurtenis uit het verleden, en de rol van Luke en Aaron daarin, zorgt voor wantrouwen.
Om achter de waarheid te komen moet Falk in de sfeervolle thriller The Dry niet alleen met vijandige dorpsbewoners omgaan, hij moet ook zijn eigen verleden onder ogen zien, hoe pijnlijk dat ook is.
De film is gebaseerd op het gelijknamige boek van Jane Harper.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight