TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Neven Bo en Luke runnen samen met hun nichtje Daisy (Jessica Simpson) een handeltje in zelfgestookte drank in Hazzard County. De familie Duke heeft het al jaren aan de stok met de plaatselijke politie, en in het bijzonder met commissaris Boss Hogg (Burt Reynolds).
Boss Hogg is van plan op onrechtmatige wijze de boerderij van de Dukes over te nemen. Natuurlijk laten Bo (Seann William Scott) en Luke (Johnny Knoxville) dit niet zomaar gebeuren.
Ze ontdekken dat Boss Hogg recentelijk waardevolle grondstoffen heeft gevonden op het landgoed van hun boerderij. Samen met Cooter (David Koechner), oom Jessie (Willie Nelson) en hun nichtje Daisy doen de jongens er alles aan om Boss Hogg te stoppen.
The Dukes of Hazzard is een verfilming van de gelijknamige televisieserie uit de jaren 70 en 80. Critici waren niet mild: ze noemden The Dukes of Hazzard een van de slechtste films van 2005. Daar liet het bioscooppubliek zich niet door tegenhouden: alleen al in het openingsweekend brachten de Dukes een dikke 30 miljoen dollar in het laatje.
Uiteindelijk bleef de teller steken op zo'n 111 miljoen, vooral omdat de film het buiten Amerika een stuk minder goed deed.
Partnerbijdrage
Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland
08:45Video: Kees Tol vertelt over het nieuwe VTWonen-seizoen
07:50De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear