TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The Expendables 2 stuurt CIA-agent Church (Bruce Willis) Barney Ross (Sylvester Stallone) en zijn Expendables naar Oost-Europa om een vermist pakketje op te pikken uit een neergestort vliegtuig.
Ross wil in The Expendables 2 graag weten wat er in dat pakketje zit, maar dat wil (of kan) Church hem niet vertellen. Al met al lijkt het een vrij simpele opdracht.
Tot Ross en zijn mannen in het plaatsje Gazak aankomen. Daar blijkt dat The Expendables niet de enigen zijn die dat mysterieuze pakketje in handen willen krijgen.
Regisseerde Sly Stallone de eerste Expendables-film nog zelf, voor dit vervolg stond hij zijn regiestoeltje af aan Simon West.
Net als zijn voorganger zit ook The Expendables 2 bomvol oude actiehelden. Naast Sly, Bruce Willis en Dolph Lundgren doen er deze keer nóg meer toppers uit vervlogen tijden mee.
Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris en Jean-Claude Van Damme geven allemaal acte de présence.
De krasse knarren laten stuk voor stuk zien dat ze er nog behoorlijk op los kunnen beuken. Bovendien zijn ze niet vies van een grapje.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip