TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In The Expendables 2 stuurt CIA-agent Church (Bruce Willis) Barney Ross (Sylvester Stallone) en zijn Expendables naar Oost-Europa om een vermist pakketje op te pikken uit een neergestort vliegtuig.
Ross wil in The Expendables 2 graag weten wat er in dat pakketje zit, maar dat wil (of kan) Church hem niet vertellen. Al met al lijkt het een vrij simpele opdracht.
Tot Ross en zijn mannen in het plaatsje Gazak aankomen. Daar blijkt dat The Expendables niet de enigen zijn die dat mysterieuze pakketje in handen willen krijgen.
Regisseerde Sly Stallone de eerste Expendables-film nog zelf, voor dit vervolg stond hij zijn regiestoeltje af aan Simon West.
Net als zijn voorganger zit ook The Expendables 2 bomvol oude actiehelden. Naast Sly, Bruce Willis en Dolph Lundgren doen er deze keer nóg meer toppers uit vervlogen tijden mee.
Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris en Jean-Claude Van Damme geven allemaal acte de présence.
De krasse knarren laten stuk voor stuk zien dat ze er nog behoorlijk op los kunnen beuken. Bovendien zijn ze niet vies van een grapje.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando