TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Moose (John Travolta) is geen gewone filmfan. Hij heeft een vorm van autisme, waardoor hij moeite heeft te zien waar de grenzen van anderen liggen.
Moose is straatartiest op Hollywood Boulevard in Los Angeles. Daarnaast is hij helemaal gek van zijn favoriete acteur: actieheld Hunter Dunbar (Devon Sawa).
Hij wil Dunbar dolgraag ontmoeten. Zo graag zelfs dat hij hem thuis opzoekt.
Alleen is de acteur daar allerminst van gediend: hij vertelt Moose in niet mis te verstane woorden dat hij met rust gelaten wil worden. Die pikt dat in The Fanatic niet.
Sterker nog: hij begint Dunbar te stalken om zo te ontmoeting waar hij recht op meent te hebben toch te hebben. Dat loopt allemaal behoorlijk uit de hand.
Hoofdrolspelers John Travolta en Devon Sawa zijn niet de enige bekende namen op de aftiteling van The Fanatic. De regie van de film is in handen van Fred Durst.
Als regisseur is Durst geen grote naam: hij is vooral bekend als zanger van nu-metalband Limp Bizkit. Aan het eind van de jaren 90 en het begin van de 21e eeuw scoorde die band hits als 'Rollin'', 'Nookie' en 'Behind Blue Eyes'.
Durst baseerde het scenario van deze film deels op zijn eigen ervaringen met een opdringerige fan.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'