TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jonathan Cold is een voormalig geheim agent. Tegenwoordig verdient hij de kost als freelancer. Tegen betaling koeriert hij pakketjes en strikt geheime informatie van A naar B en terug.
In The Foreigner komt Alexander Marquee (Philip Dunbar) met een verzoek bij Jonathan (Steven Seagal). Hij moet een pakje van Frankrijk naar Duitsland vervoeren.
Eigenlijk heeft Cold daar maar weinig trek in: hij wil stoppen met zijn werk. Met tegenzin neemt hij het pakketje aan en gaat toch op pad.
Dat had hij misschien beter niet kunnen doen. Wat er in het pakje zit? Jonathan heeft geen idee. Wel heeft hij al snel door dat er heel wat mensen zijn die het maar wat graag in handen krijgen.
Zoals het een Steven Seagal-personage betaamt staat Jonathan ouderwets zijn mannetje, maar of dat genoeg is om hem en het pakje heelhuids op de bestemming te krijgen...
Jonathan reist in The Foreigner half Europa door met zijn mysterieuze pakje. Daarbij neemt hij niet altijd de kortste route.
Zo komt hij terwijl hij vanuit Frankrijk onderweg is naar Duitsland in Polen terecht. Toch wel een beetje een omweg.
Om het Europese feestje compleet te maken, krijgt hij ook nog eens een stel Denen achter zich aan.
Jan Slagter reageert op komst Marlijn Weerdenburg bij We Zijn er Bijna!
15:00Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'