TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na het succes van de Zweedse verfilming van Stieg Larssons Millennium-trilogie kwam er in 2011 een Hollywoodverfilming van het eerste boek.
The Girl with the Dragon Tattoo kreeg goede kritieken en deed het ook aan de bioscoopkassa’s lang niet slecht. Toch kreeg die film geen vervolg, totdat zeven jaar later The Girl in the Spider’s Web verscheen.
Regisseur Fede Alvarez pakt de draad op bij Wat ons niet zal doden, het door David Lagercrantz voltooide vierde boek in de Millennium-serie. Het verhaal draait eigenlijk helemaal om Lisbeth Salander (Claire Foy), journalist Mikael Blomkvist heeft maar een kleine rol.
Lisbeth moet een computerprogramma van de servers van de NSA stelen. Als dat misgaat, gaat ze op zoek naar degene die de software nu in handen heeft.
Foys Lisbeth is heel anders dan die van haar voorgangers Noomi Rapace en Rooney Mara. Alleen al daarom is deze film het kijken waard.
Sylvia Hoeks brak internationaal door met haar rol in Blade Runner 2049. Met The Girl in the Spider’s Web had ze opnieuw een rol in een grote Hollywoodproductie te pakken.
Ze speelt Camilla, de tweelingzus van hoofdpersoon Lisbeth. Om het contrast tussen de twee personages te benadrukken ziet Camilla er heel anders uit dan haar zus.
Lisbeth heeft donker haar en gaat altijd in het zwart gekleed. Camilla draagt alleen maar lichte kleren en heeft hoogblond, bijna wit haar.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows