TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net zoals diens andere malle, karakteristieke avonturen zoals The Cat in the Hat en Horton Hears a Who! dat doen. In de loop der jaren is er al vaker een verfilming verschenen van How the Grinch Stole Christmas.
Soms in liveactionvorm, zoals de versie uit 2000, met Jim Carrey in de hoofdrol. Klassiek is ook de gelijknamige tekenfilm uit 1966. Hoewel de titel dit keer een tikje anders is, probeert ook hier The Grinch (met de stem van Cumberbatch) de winterse feestdagen te verpesten voor de inwoners van Whoville.
Samen met zijn trouwe hondje Max en een uit de kluiten gewassen rendier trekt de Grinch alles uit de kast. Hij schroomt er zelfs niet voor om zich te verkleden als de Kerstman zelf. Maar dan ontmoet hij de vrolijke Cindy-Lou, een meisje dat juist dól is op Kerst. Lukt het haar om die groene mopperkont van gedachten te laten veranderen?
The Grinch is alweer de achtste animatiefilm uit de koker van Illumination en Universal Pictures, de animatiestudio die eerder klappers maakte als Despicable Me, Minions, The Secret Life of Pets en Sing.
De makers van de film wilden dat Benedict Cumberbatch zijn eigen stem en Britse accent zou gebruiken voor de Grinch. De acteur was het daar niet mee eens. Omdat de rest van stemmencast Amerikaans was, vond Cumberbatch dat zijn Grinch ook een Amerikaans accent moest hebben.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?