TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na Doug in The Hangover is in The Hangover Part II de beurt aan Stu (Ed Helms) om in het huwelijksbootje te stappen.
Die bruiloft vindt plaats in Thailand. Daar laten de andere leden van de Wolfpack zich niet door weerhouden: Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) en Alan (Zach Galifianakis) gaan in The Hangover Part II doodleuk mee.
In Thailand organiseert het drietal een bescheiden vrijgezellenfeestje voor Stu. Gewoon lekker rustig een paar biertjes drinken op het strand. Zoals het de Wolfpack betaamt loopt dat uit op een enorme chaos: de volgende ochtend worden de heren wakker in een krakkemikkig appartement in Bangkok.
Het ziet er niet best uit. Stu’s zwager in spe is spoorloos en de heren hebben gezelschap van een hyperactief aapje. Alans weelderige krullen zijn ergens in de nacht afgeschoren.
Maar dat is allemaal nog niet het ergste: bruidegom Stu wordt in The Hangover Part II wakker met een joekel van een tattoo op zijn gezicht. Die tatoeage heeft wel wat weg van die van bokser Mike Tyson – die ook een rolletje heeft in de film.
Dat zag Tysons tatoeëerder ook. S. Victor Whitmill klaagde filmstudio Warner Bros. aan omdat de makers van de film zijn ontwerp gejat zouden hebben.
Uiteindelijk kwamen tatoeëerder en filmstudio tot een schikking en kon Warner de film gewoon uitbrengen.
SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om
12:59Dit is de startdatum van het nieuwe RTL-programma Los Het Op!
12:47I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?