TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na Doug in The Hangover is in The Hangover Part II de beurt aan Stu (Ed Helms) om in het huwelijksbootje te stappen.
Die bruiloft vindt plaats in Thailand. Daar laten de andere leden van de Wolfpack zich niet door weerhouden: Phil (Bradley Cooper), Doug (Justin Bartha) en Alan (Zach Galifianakis) gaan in The Hangover Part II doodleuk mee.
In Thailand organiseert het drietal een bescheiden vrijgezellenfeestje voor Stu. Gewoon lekker rustig een paar biertjes drinken op het strand. Zoals het de Wolfpack betaamt loopt dat uit op een enorme chaos: de volgende ochtend worden de heren wakker in een krakkemikkig appartement in Bangkok.
Het ziet er niet best uit. Stu’s zwager in spe is spoorloos en de heren hebben gezelschap van een hyperactief aapje. Alans weelderige krullen zijn ergens in de nacht afgeschoren.
Maar dat is allemaal nog niet het ergste: bruidegom Stu wordt in The Hangover Part II wakker met een joekel van een tattoo op zijn gezicht. Die tatoeage heeft wel wat weg van die van bokser Mike Tyson – die ook een rolletje heeft in de film.
Dat zag Tysons tatoeëerder ook. S. Victor Whitmill klaagde filmstudio Warner Bros. aan omdat de makers van de film zijn ontwerp gejat zouden hebben.
Uiteindelijk kwamen tatoeëerder en filmstudio tot een schikking en kon Warner de film gewoon uitbrengen.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'