TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Legerveteraan Philippe Sauvage weet van wanten. De afgelopen jaren heeft hij in Irak en Afghanistan gevochten.
Zijn nieuwste klus is van een heel ander kaliber. Bokskampioen Wayne Barclay (Razaaq Adoti) huurt hem in. Philippe moet voor hem een team van bodyguards samenstellen. Zij moeten hem beschermen tegen aanvallen van de wraakzuchtige rapper Terrell Singletery (Viv Leacock).
De lijfwachten die Sauvage daarvoor inhuurt zijn behoorlijk lompe kerels. Niet voor niets noemt hij het team The Hard Corps. Het werk verloopt vrij vlekkeloos. Tot Barclay begint te vermoeden dat zijn zus Tamara (Vivica A. Fox) een zwak heeft voor Philippe.
Oorspronkelijk zou rapper DMX de rol van Terrell Singletery spelen. Dat ging niet door: DMX moest voor de opnamen begonnen de cel in. Hij maalde daar na het zien van de film niet om: “Ik zat liever in de gevangenis dan in die film”, zei hij in een interview met FHM.
Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen
11:39Ian explodeert en kijkers gaan los na noodkreet van vriendin in De Bondgenoten