TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Eddie (Ben Stiller) heeft nooit veel geluk gehad in de liefde. Tot hij Lila (Malin Akerman) tegenkomt. Het is liefde op het eerste gezicht. Ze kennen elkaar nog geen twee maanden als ze besluiten te gaan trouwen.
Is dat niet een beetje snel? Eddie denkt van niet: Lila is perfect voor hem. En hij voor Lila.
Al tijdens de huwelijksreis komt Eddie een beetje op dat idee terug. Dat begint nog redelijk onschuldig.
Lila zingt in de auto luidkeels mee met een liedje op de radio. En met het volgende liedje. En dat daarna. Enzovoort, enzoverder.
Toegegeven: ze heeft een goede stem, maar irritant is het wel. Als Lila in bed dan ook nog tot op het angstaanjagende af enthousiast blijkt te zijn, begint Eddie steeds meer te twijfelen.
Die twijfels worden in The Heartbreak Kid alleen maar sterker als hij Miranda (Michelle Monaghan) ontmoet. Zij voldoet, in tegenstelling tot Lila, helemaal aan Eddies ideaalbeeld.
Ben Stiller en zijn vader Jerry (die in de film Eddies vader speelt) vieren in The Heartbreak Kid een jubileum. De film verscheen twintig jaar na de eerste film waarin vader en zoon samen te zien waren: Hot Pursuit uit 1987.
In die twintig jaar was het vader-zoonduo in tien films te zien.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline