TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sarah Asburn (Sandra Bullock) is het type FBI-agent dat zich altijd aan de regels houdt. Ze heeft een vlekkeloze staat van dienst en daar is ze trots op. In The Heat moet ze samenwerken met de vuilbekkende Bostonse agent Shannon Mullins (Melissa McCarthy).
Waar Sarah alles volgens het boekje doet, gebruikt Shannon dat boekje vooral om criminelen mee neer te meppen. Ondanks die verschillen zullen de dames in The Heat toch echt samen moeten werken.
Sarah komt naar Boston om de meedogenloze drugsbaron Larkin op te pakken. Daarvoor moet ze een gevangene van Shannon ondervragen.
Alleen is Shannon niet het type dat zich de kaas van het brood laat eten: ze wil Larkin zélf pakken.
The Heat is niet de eerste film waarin Sandra Bullock een FBI-agent speelt. In 2000 en 2005 was ze al te zien als FBI-agent Gracie Hart in de Miss Congeniality-films.
Regisseur Paul Feig en actrice Melissa McCarthy werkten eerder samen aan de comedy Bridesmaids. Die film leverde McCarthy een Oscarnominatie op.
Na The Heat regisseerde Feig nog twee films waar McCarthy een hoofdrol in had: de komedie Spy en de remake van eighties-klassieker Ghostbusters.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'